COB LED žárovka GU10 3W

spolehlivost produktu na základě reklamací100%

VÝHODY

  • Značková žárovka
  • Nejnovější typ LED čipu COB
  • Moderní design
  • Nízká spotřeba
  • Dlouhá životnost

NEVÝHODY

  • Nižší intenzita světla ve srovnání s jinými LED GU10

Není na skladě

Doručení

od 2 do 4 dnů

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Technické parametre

Závit / Patice

GU10

Napájení

230V

Maximální světelný tok

160 lm Teplá bílá, 180 lm Studená bílá

Ekvivalent

20W

Úhel vyzařování

50°

Barva světla

Studená bílá 6000K, Teplá bílá 3200K

CRI

80

Typ LED

COB

Rozměry

ф50 x 57 mm

Stmívatelnost

Nestmívatelné

Životnost

25 000 hodin

Popis produktu

Úsporná bodová LED žárovka GU10 3W s technologií COB se podobně jako jiné GU10 napojuje přímo na 230V zdroj napětí. Je vylepšenou náhradou za běžné 20W halogenové žárovky. Díky nízké spotřebě (pouze 3W) ušetří vaše výdaje za energii, a to až o 85%. COB LED žárovka GU10 3W se řadí mezi žárovky s nejdelší životností, vydrží i více než 25 000 hodin, přičemž ani časté zapínání a vypínání neovlivňuje její životnost. Odolává větším otřesům a chvění, nevytváří žádné ztrátové teplo, UV záření, či IR radiaci. Neobsahuje žádné olovo, rtuť ani jiné nežádoucí látky, čímž chrání přírodu před zbytečným znečištěním.

Tělo tohoto modelu LED žárovky vypadá esteticky a designově, proto ji můžete použít k osvětlení interiéru kavárny, domácnosti, hotelu, ale i na osvětlení nábytku, kuchyňské linky, sádrokartonového podhledu, či výkladu.

V našem e-shopu si můžete vybrat 2 druhy barvy světla: teplou bílou a studenou bílou. Teplá bílá se hodí do prostoru, který je určen na odpočinek a relax a studená bílá barva se hodí do skladů, či větších prostorů, kde je třeba intenzivně vyzařující světlo. Studená bílá barva světla LED žárovky je vhodná i do pracovních prostorů.

O COB technologii: Začátkem roku 2011 byla představena nová generace LED žárovek s výkonnější a novější technologií – COB (chip-on-board). Jde o technologii tzv.”čipu na desce”, v níž se LED čipy umisťují přímo na plošný spoj. Povrch plošného spoje je pokrytý látkou luminofor, která mění energii elektrického výboje na jasné světlo. Přímo na desce namontované LED čipy zvyšují celkovou účinnost při zachování stejné velikosti žárovky a menším přehříváním prodlužují její životnost.

Návod na instalaci

Instalace COB LED žárovky GU10 3W je jednoduchá.

  • Před samotnou instalací vypněte přívod elektrické energie.
  • Před tím, než začnete s montáží, zkontrolujte, zda je patice nové žárovky v pořádku, tedy zda není poškozená nebo prasklá. V případě poškození se nepokoušejte opravit výrobek sami, reklamujte ho.
  • Pokud je žárovka v tělese svítidla, většinou ji tam drží pružný drátek napnutý kolem obvodu žárovky. Stiskněte drátek na nespojených koncích, tím zmenšíte jeho obvod a dokážete ho ze svítidla odstranit. Žárovka by měla spolu s objímkou volně vypadnout. Otočte žárovkou o 45° proti směru hodinových ručiček a starou žárovku vyjměte.
  • Vložte novou žárovku do objímky a otočením o 45° ve směru hodinových ručiček ji zajistěte.

Upozornění: Neinstalujte ve vlhkém prostředí! Žárovky nepoužívejte do zcela uzavřených svítidel!

Obtížnost instalace

LED produkt má nejnižší obtížnost instalace, instalaci zvládne každý. Prosíme vás, abyste si přečetli návod na instalaci a postupovali podle něj.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “COB LED žárovka GU10 3W”