O nás

Náš pohled na prodej LED osvětlení

  • LED technologie nejsou budoucností v oblasti osvětlení, již v současnosti jsou jedinou volbou pro osvětlení domácností, firem a veřejných prostor. Kupovat jiný druh osvětlení je vyhazování peněz.
  • LED osvětlení má být cenově přístupné široké veřejnosti. Prodáváme proto LED-ky za lidové ceny s rychlou návratností investice a bez kompromisu na kvalitě.
  • Nemyslíme si, že by se mělo zákonem nebo jinak určit, jaké žárovky můžete používat. Měli byste na to přijít sami. Proto nabízíme odborné poradenství, píšeme blog a vysvětlujeme.
  • Pokud již dojde k poruše nějakého námi prodávaného produktu, vrátíme peníze nebo jej vyměníme ihned, jak je to možné. Lidem stačí stres z poruchy produktu, prodejce by jim neměl přidávat další stresy, např. prodlužováním času uznání reklamace.

Kdo jsme?

Jsme společnost postavena na více než 30-letých zkušenostech v oblasti elektrotechniky. Od roku 2002 jsme působili pod obchodním názvem Miroslav Režo – RELETRONIC. Naší hlavní činností byly elektroinstalace pro fyzické a právnické osoby na území Slovenské republiky. Zároveň jsme poskytovali poradenství obchodním partnerům při řešení komplikovanějších projektů.

V roce 2012 jsme se díky rostoucí poptávce našich klientů rozhodli koupit společnost, která zastřešila větší projekty a zároveň vybudovala na trhu s LED osvětlením novou obchodní značku GoLED. Takto vznikla společnost RELETRONIC s.r.o., která již po jednom roce působení patřila mezi největší online prodejce na Slovensku.

V roce 2013 jsme pod stejnou značkou GoLED.cz expandovali na český trh, kde si díky nízkým cenám, kvalitním produktům a výborné zákaznické podpoře, získáváme stále více spokojených zákazníků a obchodních partnerů.

V roce 2015 jsme díky podpoře našeho majoritního dodavatele vytvořili novou značku ForLED, která má všechny předpoklady být jedničkou na online trhu v evropské unii. Ambiciózním plánem je otevření dvou nových poboček / zemí ročně.
Proto jsme v říjnu 2015 spustili další eshop na www.forled.hu, který zastřešuje klienty v maďarsku.

Co děláme?

V současnosti naše společnost realizuje projekty v oblastech:

  • Prodej LED osvětlení domácnostem a firmám – maloobchod a velkoobchod,
  • Průmyslové LED technologie – prodej, montáž, oprava, údržba a revize,
  • Veřejné osvětlení – prodej, montáž, oprava, údržba a revize.

Náš tým je složen z kvalifikovaných a zkušených profesionálů, jejichž prvořadým cílem je spokojenost zákazníka.