Stmívatelná LED žárovka GU10 7W

spolehlivost produktu na základě reklamací100%

VÝHODY

  • Možnost stmívat
  • Moderní design
  • Nízká spotřeba
  • Dlouhá životnost

NEVÝHODY

  • Vyšší vstupní investice

Není na skladě

Doručení

od 2 do 7 dnů

Upozornění

Na stmívání je nutné používat stmívače kompatibilní s LED. Při použití stmívačů na halogenové žárovky nemusí žárovka stmívat korektně.

Technické parametre

Závit / Patice

GU10

Napájení

230V

Maximální světelný tok

500 lm Teplá bílá, 530 lm Denní bílá, 550 lm Studená bílá

Ekvivalent

50W

Úhel vyzařování

45°

Barva světla

Denní bílá 4500K, Studená bílá 6500K, Teplá bílá 3000K

CRI

80

Typ LED

SMD

Rozměry

ф50 x 55 mm

Stmívatelnost

Stmívatelné

Životnost

40 000 hodin

Popis produktu

Úsporná bodová LED žárovka GU10 7W se podobně jako jiné GU10 napojuje přímo na 230V zdroj napětí. Je vylepšenou náhradou za běžné 50W halogenové žárovky. Díky nízké spotřebě (pouze 7W) ušetří vaše výdaje za energii, a to až o 85%. LED žárovka GU10 7W se řadí mezi žárovky s nejdelší životností. Vydrží více než 40 000 hodin, přičemž ani časté zapínání a vypínání neovlivňuje její životnost. Odolává větším otřesům a chvění, nevytváří žádné UV záření, či IR radiaci. Neobsahuje žádné olovo, rtuť ani jiné nežádoucí látky, čímž chrání přírodu před zbytečným znečištěním.

Tělo tohoto modelu LED žárovky vypadá esteticky a designově, proto ji můžete použít k osvětlení interiéru kavárny, domácnosti, hotelu, ale i na osvětlení nábytku, kuchyňské linky, sádrokartonového podhledu, či výkladu.

V našem e-shopu si můžete vybrat 3 druhy barvy světla: teplou bílou. denní bílou a studenou bílou. Teplá bílá se hodí do prostoru, který je určen na odpočinek a relax a studená bílá barva se hodí do skladů, či větších prostor, kde je třeba intenzivně vyzařující světlo. Studená bílá barva světla LED žárovky nedráždí, ani neunavuje oči, proto je vhodná do pracovních prostorů.

Návod na instalaci

Instalace LED žárovky GU10 7W není složitá.

  • Před samotnou instalací vypněte přívod elektrické energie.
  • Před tím, než začnete s montáží, zkontrolujte, zda je patice nové žárovky v pořádku, tedy zda není poškozená nebo prasklá. V případě poškození se nepokoušejte opravit výrobek sami, reklamujte ho.
  • Pokud je žárovka v tělese svítidla, většinou ji tam drží pružný drátek napnutý kolem obvodu žárovky. Stiskněte drátek na nespojených koncích, tím zmenšíte jeho obvod a dokážete ho ze svítidla odstranit. Žárovka by měla spolu s objímkou volně vypadnout. Otočte žárovkou o 45° proti směru hodinových ručiček a starou žárovku vyjměte.
  • Vložte novou žárovku do objímky a otočením o 45° ve směru hodinových ručiček ji zajistěte.

Upozornění: Neinstalujte ve vlhkém prostředí! Žárovky nepoužívejte do zcela uzavřených svítidel!

Obtížnost instalace

LED produkt má nejnižší obtížnost instalace, instalaci zvládne každý. Prosíme vás, abyste si přečetli návod na instalaci a postupovali podle něj.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Stmívatelná LED žárovka GU10 7W”